Opublikowano: 05.04.2018 w Blog | Warsztaty i spotkania

Wiosna to czas, w którym przyroda na nowo się odradza: z ziaren kiełkują rośliny, z pąków rozwijają się pierwsze kwiaty, wiele zwierząt budzi się zimowego snu.

A jak Ty się masz w tych pierwszych dniach wiosny? Może nie brakuje Ci energii, radości życia i czujesz się naprawdę dobrze. A może jest zupełnie na odwrót – czujesz się tak, jakby uszły z Ciebie siły i masz już dość słuchania o nowej energii na wiosnę… I myślisz sobie, że pewnie znowu dopadło Cię wiosenne przesilenie… Tylko, tak naprawdę, czy wiesz, dlaczego właśnie tak się czujesz?

Mam dla Ciebie propozycję, abyś na tym spotkaniu, zatrzymała się chwilę nad tym pytaniem i poszukała odpowiedzi w sobie: Jakie myśli i przekonania wpływają na Ciebie?
Jak troszczysz się o swoje ciało i duszę?
W jaki sposób dbasz o swoje potrzeby i pragnienia?
Jaki wpływ może mieć na Ciebie Twoja przeszłość, a jaki rozmyślanie o przyszłości?
Co Cię wspiera, a co Ci nie służy w zachowywaniu życiowej energii?

Zapraszam Cię na spotkanie „Kobietnika”, które będzie dla Ciebie okazją do kontaktu z samą sobą, aby w „tu i teraz”, poszukać dostępu do zasobów Twojej energii, siły, radości, spokoju. Będziesz mogła odnaleźć to źródło w sobie, może po raz pierwszy, albo zaczerpnąć z niego już po raz kolejny. To naprawdę jest możliwe i dostępne dla każdej z nas. Te z Was, które tego doświadczają, na pewno to potwierdzą. :)

Spotkamy się 16 kwietnia (poniedziałek) w godz. 18.30-21.00, jak zwykle, w Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną „Ja, Ty, My”, przy ul. Skwierzyńskiej 20/4 we Wrocławiu.

Koszt udziału to 60 zł.

Zapisy i dodatkowe informacje na stronie Kobietnika lub mailowo: [email protected]
O “Kobietniku” https://kobietnik.net/

Zapraszam! :)