Anna Kosińska

Jestem psychoterapeutką w podejściu Gestalt, psychologiem, life coachem, trenerem rozwoju osobistego, współautorką książki dla kobiet „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”.

Moja droga pracy z ludźmi rozpoczęła się od odkrywania siebie na treningach interpersonalnych, szkoleniach i warsztatach rozwoju osobistego. Z czasem, zaczęłam wspierać w tym także innych. Do tej ścieżki dołączył life coaching, we współpracy w szczególności z kobietami, które pragną odkryć swoją wewnętrzną siłę, tworzyć harmonijne związki i osiągnąć spełnienie. Podążam za głosem intuicji i jestem otwarta na nowe doświadczenia, dlatego też w moim życiu pojawiła się psychoterapia Gestalt - i na tę drogę, zarówno terapeutyczną, jak i rozwojową, także można wejść razem ze mną. Prowadzi ona poprzez samoświadomość i akceptację siebie, do pełniejszego, bardziej autentycznego życia w zgodzie ze sobą i z innymi. A to wszystko, w oparciu o relację pomiędzy klientem a terapeutą, doświadczanie i uświadamianie sobie tego co jest „tu i teraz” oraz szukanie nowych możliwości, które mogą prowadzić do mniejszych i większych zmian.

Przez kilka lat byłam zaangażowana w działania International Coach Fedearation Wrocław, aktualnie współpracuję z wrocławskim Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną Ja, Ty, My oraz z Centrum Psychologicznym w Oleśnicy. Swoją pracę jako psychoterapeuta i coach poddaję regularnej superwizji.

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Programu Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, gdzie obecnie kontynuuję szkolenie w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych. Ukończyłam także, m.in.:

  • Szkołę Treningu Grupowego Grupy Training & Consulting,
  • I edycję AfT Leadership Coaching School,
  • program CoachWise Essentials,
  • Kurs Dramy Stosowanej Stop-Klatki,
  • Trening Uważności – Program MBSR,
  • Szkołę Młodych Trenerów Instututu Edukacji Społecznej,
  • programy mentoringu, superwizji i interwizji dla coachów,
  • liczne szkolenia i warsztaty rozwoju zawodowego w zakresie coachingu i pracy z ludźmi (m.in. Points of You Basic i Advanced)
  • a także różnorodne warsztaty rozwoju osobistego, m.in. warsztat TRE (Trauma Release Exercises).