Anna Kosińska

Jestem psychoterapeutką w podejściu Gestalt, psychologiem. Posiadam europejski certyfikat psychoterapeutów Gestalt wydany przez EAGT. Na swojej drodze zawodowej byłam take life coachem (ICF ACC) i trenerem rozwoju osobistego. Jestem współautorką książki dla kobiet „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”.

Moja droga pracy z ludźmi rozpoczęła się od odkrywania siebie na treningach interpersonalnych, szkoleniach i warsztatach rozwoju osobistego. Z czasem, zaczęłam wspierać w tym także innych. Do tej ścieżki dołączył life coaching, we współpracy w szczególności z kobietami, które pragną odkryć swoją wewnętrzną siłę, tworzyć harmonijne związki i osiągnąć spełnienie. Podążam za głosem intuicji i jestem otwarta na nowe doświadczenia, dlatego też w moim życiu pojawiła się psychoterapia Gestalt - i na tę drogę, zarówno terapeutyczną, jak i rozwojową, od kilku lat można wejść razem ze mną. Prowadzi ona poprzez samoświadomość i akceptację siebie, do pełniejszego, bardziej autentycznego życia w zgodzie ze sobą i z innymi. A to wszystko, w oparciu o relację pomiędzy klientem a terapeutą, doświadczanie i uświadamianie sobie tego co jest „tu i teraz” oraz szukanie nowych możliwości, które mogą prowadzić do mniejszych i większych zmian.

Przez kilka lat byłam zaangażowana w działania International Coach Fedearation Wrocław, aktualnie współpracuję z wrocławskim Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną Ja, Ty, My. Swoją pracę jako psychoterapeutka poddaję regularnej superwizji.

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Szkoły Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz członikiem Polskiego Towarzystwa Psychoterpii Gestalt. Ukończyłam także, m.in.:

  • Szkołę Treningu Grupowego Grupy Training & Consulting,
  • I edycję AfT Leadership Coaching School,
  • program CoachWise Essentials,
  • Kurs Dramy Stosowanej Stop-Klatki,
  • Trening Uważności – Program MBSR,
  • Szkołę Młodych Trenerów Instututu Edukacji Społecznej,
  • programy mentoringu, superwizji i interwizji dla coachów,
  • szkolenia i warsztaty rozwoju zawodowego w zakresie pracy z grupami, coachingu i psychoterapii (m.in. Points of You Basic i Advanced, Praca ze snem, Praca z ciałem w psychoterapii Gestalt, warsztat Somatic Experiencing Intro)
  • a także różnorodne warsztaty rozwoju osobistego, m.in. warsztat TRE (Trauma Release Exercises).