Anna Kosińska

Jestem psychoterapeutką w podejściu Gestalt, psychologiem, life coachem, trenerem rozwoju osobistego, współautorką książki dla kobiet „W poczuciu własnej wartości. Zbuduj swoją wewnętrzną siłę”. Posiadam europejski certyfikat psychoterapeutów Gestalt wydany przez EAGT.

Moja droga pracy z ludźmi rozpoczęła się od odkrywania siebie na treningach interpersonalnych, szkoleniach i warsztatach rozwoju osobistego. Z czasem, zaczęłam wspierać w tym także innych. Do tej ścieżki dołączył life coaching, we współpracy w szczególności z kobietami, które pragną odkryć swoją wewnętrzną siłę, tworzyć harmonijne związki i osiągnąć spełnienie. Podążam za głosem intuicji i jestem otwarta na nowe doświadczenia, dlatego też w moim życiu pojawiła się psychoterapia Gestalt - i na tę drogę, zarówno terapeutyczną, jak i rozwojową, także można wejść razem ze mną. Prowadzi ona poprzez samoświadomość i akceptację siebie, do pełniejszego, bardziej autentycznego życia w zgodzie ze sobą i z innymi. A to wszystko, w oparciu o relację pomiędzy klientem a terapeutą, doświadczanie i uświadamianie sobie tego co jest „tu i teraz” oraz szukanie nowych możliwości, które mogą prowadzić do mniejszych i większych zmian.

Przez kilka lat byłam zaangażowana w działania International Coach Fedearation Wrocław, aktualnie współpracuję z wrocławskim Centrum Rozwoju Osobistego i Pracy z Rodziną Ja, Ty, My. Swoją pracę jako psychoterapeuta i coach poddaję regularnej superwizji.

Jestem absolwentką psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu oraz Szkoły Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Ukończyłam także, m.in.:

  • Szkołę Treningu Grupowego Grupy Training & Consulting,
  • I edycję AfT Leadership Coaching School,
  • program CoachWise Essentials,
  • Kurs Dramy Stosowanej Stop-Klatki,
  • Trening Uważności – Program MBSR,
  • Szkołę Młodych Trenerów Instututu Edukacji Społecznej,
  • programy mentoringu, superwizji i interwizji dla coachów,
  • szkolenia i warsztaty rozwoju zawodowego w zakresie pracy z grupami, coachingu i psychoterapii (m.in. Points of You Basic i Advanced, Praca ze snem w psychoterapii Gestalt)
  • a także różnorodne warsztaty rozwoju osobistego, m.in. warsztat TRE (Trauma Release Exercises).